WARSZAWA, WSPÓLNA kawiarnia

00-519 Warszawa, ul. Wspólna 25
84 zł/m2

Opis oferty

  • Powierzchnia: 112,74 m2
  • Przeznaczenie: usługowe
  • Typ oferty: najem

Nieruchomość zlokalizowana w Warszawie przy ul. Wspólnej 25, w Centralnym Obszarze Biznesu. Doskonała pod względem komunikacyjnym – bliskie sąsiedztwo stacji metra Centrum, linii tramwajowych i przystanków autobusowych.

Nieruchomość stanowi lokal usługowy, dwukondygnacyjny, położony na parterze i poziomie -1 budynku, z bezpośrednim wejściem od strony ulicy Wspólnej, z dużymi witrynami od strony ulicy Wspólnej i od szczytu budynku.

Lokal jest wykończony w wysokim standardzie i w pełni zaadaptowany do prowadzenia kawiarni, cukierni i innej działalności z zakresu lekkiej gastronomii. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację mechaniczną i nagłośnienie. W części parterowej znajduje się bar z witryną cukierniczą oraz sala sprzedaży wraz z toaletą dla klientów. Część zlokalizowana na poziomie -1 podzielona jest na kilka pomieszczeń, zgodnie z projektem architektonicznym kawiarni (pomieszczenia do przygotowywania kanapek, sałatek, itp., magazyny, pomieszczenia pomocnicze i socjalne wraz z WC dla personelu).

W okresie letnim istnieje możliwość organizacji mini ogródka przed lokalem (dwa stoliki).

Na parterze budynku, w wejściu do części biurowej, znajduje się recepcja ze stanowiskiem ochrony budynku.

Materiały do pobrania